SVH praktijkexamens
Organiseer het zelf!
Zelf SVH praktijkexamens afnemen
Voor sommige SVH Praktijkexamens kun je als opleider zelf het examen organiseren en afnemen
Je koopt dan -onder voorwaarden- als erkende opleider zelf het examenproduct in bij SVH. Je verzorgt de locatie, de kandidaatlijsten en het printwerk. Het praktijkexamen wordt door een examinator van de opleider zelf beoordeeld. Deze examinator wordt door SVH getraind en bijgeschoold zodat het examen op de juiste wijze beoordeeld wordt. Deze examinator mag zelf niet de docent zijn van de groep kandidaten waarvoor hij ingezet wordt als examinator. De examinator van de opleider neemt dus namens SVH het examen af en hij heeft het contact met de Examenorganisatie van SVH. SVH verzorgt de resultaatverwerking en de eventuele dipoma's.
Op dit moment past deze werkwijze voor de volgende praktijkexamens:
- SVH Barista basis
- SVH Uitvoerend bakker
- SVH Zelfstandig werkend bakker
- SVH Brood in de horeca
- SVH Kok
- SVH Zelfstandig werkend kok
Deze werkwijze biedt de mogelijkheid voor een opleider om zelf de minimale groepsgrootte van een examen te bepalen.
Let op:
Het zelf afnemen van SVH praktijkexamens geldt nu alleen voor de praktijkexamens die hierboven genoemd zijn. Stapsgewijs wordt het aanbod voor deze werkwijze uitgebreid. Deze werkwijze geldt voor opleiders die door SVH erkend zijn of voor opleiders in het contractonderwijs. Het aanbod geldt expliciet niet voor praktijkexamens die onderdeel zijn van een diploma SVH Leermeester en SVH Horecaportier en andere examenstelsels waarbij theorie en praktijk met elkaar zijn verbonden, zoals bijvoorbeeld de wijnexamens.
Verplichte training
Elke examinator wordt door SVH getraind. Deze verplichte training wordt door SVH verzorgd. Aan het volgen van deze training zijn kosten verbonden. Elke examinator tekent een geheimhoudingsverklaring. Deze geheimhoudingsverklaring moet voor aanvang van de training getekend retour zijn bij SVH, anders kan de examinator niet deelnemen aan de training.
Wanneer de training met succes is doorlopen, wordt de examinator gecertificeerd voor de duur van 36 maanden. Hiervan ontvangt de examinator een Bewijs van registratie.
Wil je meer informatie? Neem contact op met sales via onderstaande knop.